پیش‌فرض

این یک پاراگراف است. نباید هیچ گونه همسویی داشته باشد. باید همان طور که معمولاً انتظار دارید جریان پیدا کند. چیز خاصی نیست. فقط متن مستقیم، جریان آزاد، با عشق. کاملاً خنثی و عدم انتخاب طرف یا نشستن روی حصار. فقط هست. این فقط راست چین است. جایی که هست را دوست دارد. اجباری برای انتخاب یک طرف احساس نمی شود. او را رها کن فقط اینطوری بهتر خواهد شد. به من اعتماد کن.

تراز چپ

این یک پاراگراف است. تراز چپ شده است. به همین دلیل، در دیدگاه های خود کمی لیبرال تر است. رنگ مورد علاقه اش سبزه تراز چپ تمایل بیشتری به سازگاری با محیط زیست دارد، اما هیچ شواهد مشخصی مبنی بر اینکه واقعاً اینطور است ارائه نمی دهد. حتی اگر دوست دارد ثروت را به طور مساوی تقسیم کند، توزیع برابر را به همسویی موجه واگذار می کند.

تراز وسط

این یک پاراگراف است. تراز وسط است. مرکز، اما طبیعت، حصار نشین است. فلیپ فلاپر. تصمیم گیری برایش سخت است. می خواهد طرفی را انتخاب کند. واقعاً اینطور است. بهترین نیت ها را دارد، اما بیشتر از کمک، مسائل را پیچیده می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید آن را به دست آورید و به بهترین ها امیدوار باشید. شنیده ام که مرکز وسط رشوه می گیرد.

تراز راست

این یک پاراگراف است. درست تراز شده است. در دیدگاه خود کمی محافظه کارتر است. ترجیح می دهد به او گفته نشود که چه کاری انجام دهد یا چگونه آن را انجام دهد. سمت راست کاملاً دارای تعداد زیادی اسلحه است و دوست دارد برای تمرین به سمت محدوده حرکت کند. که باحاله و همه چی. منظورم این است که شوت بسیار خوبی از حداقل چهار یا پنج زمین فوتبال دورتر است. مرده در. پس رئیس.

هم تراز شده

این یک پاراگراف است. هم تراز شده است. وقتی مردم آن را با جاستین تیمبرلیک مرتبط می کنند، واقعاً عصبانی می شود. به طور معمول، توجیه شده است بسیار مستقیم توری. دوست دارد همه چیز در جای خود باشد و نه همه مانند بقیه. من نمی گویم که این باعث می شود که آن را بهتر از بقیه ترازها کند، اما تمایل دارد که بیشتر نگرش نخبه گرایانه را به تعویق بیندازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید